U poÅ¡tansko sanduÄe Bosnafolka nam je stigla jedna mala molba koju nam je poslala Edita iz NeÅ¡vila u SAD-a. U tom ameriÄkom gradu grupa naÅ¡ih mladih ljudi pokuÅ¡ava osnovati folklornu grupu. Molbu su uputili svim onima koji im mogu pomoći sa koreografijama bosanskog folklora. Ukoliko mislite da možete pomoći u realizaciji ove lijepe inicijative kontaktirajte Editu koja nam se javila na ovaj mail:
Edita Nešvil folklor.
Unaprijed hvala.